Naturland Стик с етерични масла (за след ухапване от насекоми) 10 мл
В наличност
- Осигурява бързо облекчение на сърбежа и дискомфорта след ухапване от насекоми
- Има незабавен охлаждащ и успокояващ ефект
- Подхранва и спомага за възстановяването на раздразнената кожа
Naturland Стик с етерични масла (за след ухапване от насекоми) е идеалното решение за бързо и ефективно успокояване на кожата. Неговата мощна формула съчетава силата на подбрани етерични масла, които работят в синергия, за да осигурят незабавно облекчение и грижа за кожата.
Натурленд Стик с етерични масла (за след ухапване от насекоми) основни ползи:
- Осигурява бързо облекчение на сърбежа и дискомфорта след ухапване от насекоми.
- Има незабавен охлаждащ и успокояващ ефект.
- Подхранва и спомага за възстановяването на раздразнената кожа.
- Съдържа етерични масла от органичен произход.
- Удобна и хигиенична форма на стик за лесно нанасяне.
Моментите, прекарани на открито, са едни от най-хубавите, но често са придружени от неприятните ухапвания на насекоми. Сърбежът, зачервяването и дискомфортът могат бързо да помрачат настроението. Стикът с етерични масла е създаден, за да предложи бързо, ефективно и изцяло естествено решение на този проблем, като носи мигновено успокоение на раздразнената кожа. В основата на този стик е прецизна комбинация от етерични масла с доказани успокояващи свойства, добити от органично земеделие. Ментовото масло (Mentha Piperita Oil) и маслото от евкалипт (Eucalyptus Globulus Leaf Oil) осигуряват незабавен охлаждащ и освежаващ ефект, който помага за облекчаване на неприятния сърбеж. Лавандуловото масло (Lavandula Angustifolia Oil) и маслото от лайка (Chamomilla Recutita Oil) са известни със своите силни успокояващи свойства, които намаляват зачервяванията и успокояват раздразнената кожа. Формулата е обогатена с пантенол и витамин Е, които допринасят за подхранването и възстановяването на кожата.
Удобната форма на стик позволява бързо и лесно нанасяне директно върху ухапаното място, без да се налага докосване с пръсти. Това го прави практичен и хигиеничен избор за всяко пътуване или разходка.
| Лечение/профилактика | Сърбежи и обриви, Ухапване от насекоми |
|---|---|
| Свойства | Без парабени |
| За кого | Деца, Възрастни |
| Терапия | Oхлаждане |
| Тип продукт | Стик |
Съставки: Алкохол, етерично масло от:мента* (Mentha Piperita Oil), лавандула* (Lavandula Angustifolia Oil), , евкалипт* (Eucalyptus Globulus Leaf Oil), лимонен, пантенол, пропиленгликол, линалол, гераниол, лимонова кора* (Citrus Limon Peel Oil), индрише* (Pelargonium Graveolens Flower Oil), лайка* (Chamomilla Recutita Oil), цитронелол, цитрал. витамин E.
*от органично земеделие.
Производителят носи отговорност за съставките на продукта. Препоръчваме да проверите списъка със съставките на продукта директно върху опаковката поради възможни промени.
Препоръчителен начин на употреба: За лица над 3 год.: Нанесете върху засегнатата зона възможно най-бързо след ухапването/раздразнението. Ако сърбежът се появи отново, намажете отново.
Забележка: Само за външна употреба. Да не се прилага върху увредена кожа! Избягвайте контакт с очите и лигавиците. Не се препоръчва при свръхчувствителност към някоя от съставките.
Съхранение: На сухо място, далеч от пряка слънчева светлина до 25°C. На място, недостъпно за деца.





The information below is required for social login
Вход
Създай нов профил